Rejestracja-DUOLIFE

Spread the love

Rejestracja

Jeśli od kolejnego zamówienia chcesz kupować produkty bez marży, zarejestruj się  jako Klubowicz. Skorzystaj natychmiast ze zniżki 50% marży przy składaniu pierwszego zamówienia, by każde kolejne składać ze zniżką 100% marży.

Jeśli chcesz skorzystać ze zniżki 50% marży, zarejestruj się jako Klient Preferowany.  Kup jeden lub więcej produktów, by korzystać ze zniżki 50% marży przy pierwszym  i każdym kolejnym zamówieniu w przyszłości.

Dlaczego Duolife?

Certyfikaty i wyróżnienia
Marka DuoLife została wielokrotnie wyróżniona.
Zapraszamy do zapoznania się z nagrodami i gratyfikacjami, które potwierdzają najwyższą jakość oraz skuteczność działania naszych produktów.

Zielony Certyfikat

Program, który powstał w celu wspierania i motywowania przedsiębiorców zainteresowanych dostosowaniem swoich produktów, usług oraz linii technologicznych do wysokich standardów ekologicznych obowiązujących w UE. Jest to liczący się program proekologiczny, który konsekwentnie promuje przedsiębiorców zaangażowanych w sprawy bezpieczeństwa ekologicznego produktów. Adresowany jest do przedsiębiorców, którzy w procesie produkcji kierują się zasadami ekologii, a wytwarzane przez nich produkty spełniają jednocześnie kryteria najwyższej jakości. Daje świadectwo konsumentowi, że produkty i usługi nagrodzone tym wyróżnieniem są tworzone z myślą o środowisku naturalnym.
EU Certyfikat Gwarancja Najwyższej Jakości

Podczas Kongresu, na którym obecnych jest ponad 600 uczestników, ma miejsce oficjalne wręczenie statuetki Jakość Roku. Jedyne tego typu wydarzenie w Polsce gromadzi przedstawicieli świata biznesu, nauki oraz samorządów. Nagrody tej w oficjalnym liście pogratulował sam Prezydent RP Andrzej Duda, doceniając wkład w gospodarkę oraz wartości, jakimi kierują się wyróżnione firmy. Jakość Roku to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych szanowanym przedsiębiorstwom.
Wolne od GMO Certyfikat Jakości


Firma może otrzymać ten certyfikat jedynie w przypadku, gdy na żadnym z etapów produkcji i przetwarzania nie były używane składniki genetycznie modyfikowane i finalny produkt jest od nich wolny. Program WOLNE OD GMO – CERTYFIKAT JAKOŚCI to obiektywny dowód, że produkty są w 100% wolne od składników genetycznie modyfikowanych
Europejska Gwarancja Najwyższej Jakości

Certyfikat Europejska Gwarancja Najwyższej Jakości jest jednym z najbardziej elitarnych programów opartych na nowych dyrektywach UE dotyczących systemów jakościowych, normach ISO, procedurach związanych z systemami zarządzania oraz jakości. Laureat Certyfikatu Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości, firma DuoLife S.A. jest przedsiębiorcą nowoczesnym i konkurencyjnym zarówno na rynkach krajowych jak i zagranicznych.
Certyfikat Bezpieczeństwa

Znak Certyfikat Bezpieczeństwa jest przyznawany w bezstronnym i rzetelnym procesie certyfikacji, przez wysoko wykwalifikowany zespół. Certyfikat Bezpieczeństwa jest wyrazem zaufania człowieka do instytucji, która chroni jego życie i mienie, a także dowodem zaufania konsumenta do producenta lub usługodawcy, wyrażonym poprzez zakup produktu lub skorzystanie z usługi.
Cruelty Free

Produkty uznane przez PETA jako „wolne od okrucieństwa” to marki, które znajdują się na rzetelnej liście firm nietestujących na zwierzętach. People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) to międzynarodowa organizacja non-profit i największa na świecie jednostka zajmująca się prawami zwierząt. Oficjalna obecność firmy DuoLife na liście marek Cruelty-Free to kolejny dowód na działanie w 100% zgodne z naturą.
Viva V

Fundacja Viva w zakresie swojej działalności certyfikuje produkty wegańskie, przyznając im znak V. Przyznanie znaku V jest potwierdzeniem, że produkt nie zawiera składników zwierzęcych i od zwierzęcych, a także nie zawiera w składzie oleju palmowego. Dodatkowo gwarantuje, iż produkty nie są testowane na zwierzętach.
Certyfikat Dobry Produkt


Certyfikat „Dobry Produkt” nadawany jest dla produktu spożywczego, który charakteryzuje wysoka jakość, innowacyjność lub tradycja i regionalna receptura. Konkurs prowadzony jest przez redakcję serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl i Polską Organizację Handlu i Dystrybucji.

Certyfikat ECJIP ISO22000

Certyfikat Europejskiego Centrum Jakości i Promocji ISO22000 przyznawany jest w bezstronnym i rzetelnym procesie certyfikacji przez wysoko wykwalifikowany zespół. Wyróżnienie od Europejskiego Centrum Jakości i Promocji to informacja dla Klienta, że produkty DuoLife, używane zgodnie z zasadami suplementacji, działają w służbie życia i zdrowia człowieka. Celem Programów ECJIP jest wyłonienie elity przedsiębiorstw oferujących produkty i usługi najwyższej jakości na rynku unijnym, wyróżniających się działaniem prośrodowiskowym i prozdrowotnym oraz gwarantujących wysokie standardy bezpieczeństwa.
Certyfikat Europejskiego Centrum Jakości i Promocji ISO 9001

Certyfikat Europejskiego Centrum Jakości i Promocji ISO 9001 to międzynarodowe odznaczenie cechujące najlepiej zorganizowane systemy zarządzania jakością w organizacji. Firmy, które otrzymują to prestiżowe wyróżnienie muszą spełnić osiem restrykcyjnych norm, do których należą: zorientowanie na klienta, skuteczne Przywództwo nadające właściwy kierunek rozwoju, wysokie zaangażowanie ludzi budujących organizację, właściwe i systemowe podejście, wysoka jakość realizowanych procesów, analityczne podejście do podejmowania decyzji, tworzenie korzystnych stosunków z dostawcami materiałów i usług oraz ciągłe doskonalenie organizacji celem realizowania skutecznych procesów.
Rekomendacja SPA Prestige Awards 2017

SPA Prestige Awards 2017, organizator najbardziej prestiżowych konkursów w branży SPA & WELLNESS przyznał rekomendację dla DuoLife Collagen jako najwyższej jakości produktu spełniającego wszystkie oczekiwania klientów i czołowy suplement marki godnej zaufania. Referencje przyznane przez komisję SPA Prestige Awards 2017 to rzetelna informacja dla wszystkich salonów urody, salonów kosmetycznych, hoteli, gabinetów SPA oraz gabinetów medycyny estetycznej, których Klienci cenią najwyższą jakość usług oraz produktów. DuoLife Collagen został doceniony za unikalną recepturę opartą wyłącznie na naturalnych, certyfikowanych składnikach.

Złoty Otis 2016 dla DuoLife Dzień i Noc

Najbardziej prestiżowy konkurs branży farmaceutycznej i medycznej w Polsce. Kapituła Instytutu Nagrody Zaufania Złoty OTIS wyróżnia te firmy i produkty, które są szczególnie warte uwagi ze względu na swoje działania oraz jakość i skuteczność produktów oferowanych klientom.
Wyróżnienie produktów DuoLife Certyfikatem Nagrody Zaufania Złoty OTIS to dowód na popularność, jaką cieszy się marka w branży welness oraz uznanie ze strony najbardziej wymagających przedstawicieli branży medycznej i farmaceutycznej.
Jakość Roku 2015

Podczas Kongresu, na którym obecnych jest ponad 600 uczestników, ma miejsce oficjalne wręczenie statuetki Jakość Roku. Jedyne tego typu wydarzenie w Polsce gromadzi przedstawicieli świata biznesu, nauki oraz samorządów. Firma DuoLife została wyróżniona tą nagrodą w 2015 roku zaznaczając tym samym swoją niezachwianą pozycję na rynku najwyższej klasy produktów. Nagrody tej w oficjalnym liście pogratulował sam Prezydent RP Andrzej Duda, doceniając wkład w gospodarkę oraz wartości, jakimi kierują się wyróżnione firmy. Jakość Roku to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych szanowanym przedsiębiorstwom.
Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2015

Najbardziej prestiżowy ogólnopolski plebiscyt konsumencki, którego celem jest wyłonienie każdego roku najpopularniejszych wśród Konsumentów produktów i marek w swoich kategoriach.
Marka DuoLife została nagrodzona Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2015 za jedne z najbardziej popularnych i docenianych produktów na polskim rynku. Wynik ten jest kolejnym dowodem na zaufanie, jakim konsumenci darzą markę DuoLife.
Złoty Otis dla DuoLife Medical Formula


Najbardziej prestiżowy konkurs branży farmaceutycznej i medycznej w Polsce. Kapituła Instytutu Nagrody Zaufania Złoty OTIS wyróżnia te firmy i produkty, które są szczególnie warte uwagi ze względu na swoje działania oraz jakość i skuteczność produktów oferowanych klientom.
Wyróżnienie produktów DuoLife Certyfikatem Nagrody Zaufania Złoty OTIS to dowód na popularność, jaką cieszy się marka w branży welness oraz uznanie ze strony najbardziej wymagających przedstawicieli branży medycznej i farmaceutycznej.
Certyfikat Rzetelna Firma

Program Rzetelna Firma jest skierowany do przedsiębiorców, którzy chcą pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla nich najważniejsza. Ułatwia on budowanie pozytywnego wizerunku firmy, jako wiarygodnej i wypłacalnej. Uczestnicy programu otrzymują Certyfikat Rzetelności, który potwierdza brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA.
Certyfikat wydawany jest w formie tradycyjnej oraz w formie elektronicznej – aktualizowanej na bieżąco i dostępnej online. Dzięki temu stanowi on obiektywną informację o solidności oraz wypłacalności firmy.